Најновији чланци  

   

REGISTRUJTE SE  

   

NA SAJTU  

We have 17 guests and no members online

   
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: СКУП УПОЗОРЕЊА У НИШУ У ОРГАНИЗАЦИЈИ ГО УППС НИШ

СКУП УПОЗОРЕЊА У НИШУ У ОРГАНИЗАЦИЈИ ГО УППС НИШ 02 Sep 2014 13:27 #926

  • zlatkoposavec
  • zlatkoposavec's Avatar
  • OFFLINE
  • Ekspert
  • Posts: 156
  • Thank you received: 234
  • Karma: 15
Kada je GO UPPS Niš doneo JEDNOGLASNU odluku da se organizuje SKUP UPOZORENJA sastavljen je dopis koji je istog dana uručen GO UVPS Niš, kojim su pozvani na ravnopravnu saradnju u organizovanju i realizaciji SKUPA UPOZORENJA. Ni do danas nisu odgovorili, ni pisanim, ni usmenim putem. Pre početka informisanja, dana 29.08.14. g. na hodniku, Dragisa Davkovski je pitao potpredsednika i člana GO UVPS Nis da li će se uključiti u rad, i jedan i drugi su odgovorili NEĆEMO. Zašto? Nije im odobreno. Oni (UVPS) ce to uraditi tek nakon rebalansa. Ali KOLEGE, ja vas pitam - KOJI JE TO EFEKAT i KOJE su ŠANSE ostvarivanje CILJA tog skupa, - kada i sami ADVOKATI kažu i poručuju - KADA VLADA DONESE ODLUKU, a na štetu nas, NIKO ili jako TEŠKO se ista može OBORITI - Zato mislim da je sve ovo NJIHOV MARKETING koji se vodi u INTERES Vlade, a ne u INTERESU svih nas. Zaista NISMO imali nameru i nismo HTELI da dižemo tenziju ali ovo je SRAMOTA, ŽALOSNO i TRAGIČNO jer se svodi na MAZOHIZAM članova UVPS u Srbiji koji su sve više depresivni i poslušni što ih više OSPORAVAJU, PLJAČKAJU i PONIŽAVAJU. Ukoliko je tom udruženju stalo do INTERESA svojih članova pa i svih KVP, MOGLI SU DA se u tom intersu ponašaju i daju odobrenje svom GO UVPS u Nišu da prisustvuju i učestvuju u organizovanju skupa jer OVO JE INTERES SVIH KVP u NIŠU, JER SU SVI POGODJENI takvim postupcima i presudama koje donose pojedine sudije u Osnovnom i Višem sudu. Ovo je borba svih nas vojnih penzionera, naše dece i unucadi, a NE UDRUŽENJA. Po ovome SE VIDI ko je za opstrukciju, KAKO SE REPREZENTATIVNO udruženje BORI PROTIV INTERESA SVOJIH ČLANOVA i INTERESA SVIH NAS! Zato i jeste rukovodstvo UVPS, NAJVEĆI i GLAVNI KAMEN SPOTICANJA KOJI NAS SPREČAVA DA OSTVARIMO SVOJA PRAVA !!!
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: milovanvulikic, dragoivanovic, st.vodnik
Time to create page: 0.106 seconds
Powered by Kunena Forum ::