Најновији чланци  

   

REGISTRUJTE SE  

   

NA SAJTU  

We have 71 guests and no members online

   
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Dobro došli u Kunena forum!
Ispričajte nama i našim članovima ko ste, šta vam se sviđa i zašto ste postali član ovog sajta.
Želimo dobrodošlicu svim novim članovima u nadi da ćemo se često viđati!

TOPIC: PRESUDA OSNOVNOG SUDA U POZEGI

PRESUDA OSNOVNOG SUDA U POZEGI 03 Oct 2014 20:38 #1066

  • zlatkoposavec
  • zlatkoposavec's Avatar
  • OFFLINE
  • Ekspert
  • Posts: 156
  • Thank you received: 234
  • Karma: 15
PRESUDA KOJU JE OBJAVIO KOLEGA BANJANAC M. (sa njegovim propratnim tekstom uz objavu)
Поштоване колеге! Као што сам обећао објављујем своју првостепену пресуду коју сам добио од свог адвоката. Иста није правоснажна пошто није протекао рок жалбе од осам дана али из досадашње праксе уколико се Фонд ПИО буде жалио на исту Виши суд у Ужицу доноси пресуде на три године тако да је извесно да је то то.
Јасно је да нам је ускраћено право на прве две године које смо бесповратно изгубили, али 2013, и 2014, годину нисмо. Морамо поново пресавити табак и тужити РФ ПИО и да нам ускладе пензију. Ваљда је сад јасно да ли сам у досадашњим постовима било кога преварио или било шта неаргументовано објавио. Претходне пресуде са којима сам упознат нисам могао објавити пошто нисам имао сагласност оштећених колега. Надам се да ћу за једно месец два добити свој новац са каматом. Поздрав свима уз жељу да сви остваримо своја права...
Attachments:
Last Edit: 03 Oct 2014 20:41 by zlatkoposavec.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: TiZor
Time to create page: 0.120 seconds
Powered by Kunena Forum ::