Најновији чланци  

   

REGISTRUJTE SE  

   

NA SAJTU  

We have 35 guests and no members online

   
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: SAOPSTENJE SA SKUPA UPOZORENJA

SAOPSTENJE SA SKUPA UPOZORENJA 09 Sep 2014 21:05 #976

  • zlatkoposavec
  • zlatkoposavec's Avatar
  • OFFLINE
  • Ekspert
  • Posts: 156
  • Thank you received: 234
  • Karma: 15
Објављујем ОТВОРЕНО ПИСМО са данашњег СКУПА УПОЗОРЕЊА достављено Министру правде и Врховном савету судства.


U prilogu je i IZVESTAJ SA ODRZANOG SKUPA i nekoliko komentara u vezi Skupa upozorenja.
Evo i posljednje informacije
10.09.14. Dragisa Davkovski
KOLEGE, zahvaljujući pomoći kolege Dušana Majstorovića i voditeljice jutarnjeg programa MAJE, njena kolegica gospođa DUŠICA DEJIĆ, koja vodi emisiju "IZMEDJU REDOVA" na TV Bellami od 18,15 časova, DANAS me nazvala i predložila da SUTRA 11.09.2014. godine BUDEM GOST njene emisije koja, ponavljam, počinje u 18,15 časova. Tema je povećanje 11,06%, i sve ono što je vezano za to pa i skup upozorenja.
Kroz razgovor, sam joj predložio da u emisiji prisustvuje lice iz Filijale RF PIO Niša ili neko iz RF PIO, što je prihvatila i sutra će zvati nekoga iz Filijale kao i RF PIO BGD sa predlogom da neko prisustvuje u emisji. Do 13,00 časoava ću biti obavešten da li će neko iz RF biti gost.
Ukoliko ne budu prihvatili ponudu, u emisiji kao gosti bićemo ja i predsednik GO UPPS Niša Petković Milorad .
U dogovoru sa kolegom Dušanom, potrudiće se da SNIMI celu emisiju i stavi video klip u grupi kako svi vi pogledate i poslušate o čemu se pričalo.U nadi da će sve proteći bez problema, nakon svega toga se čujemo sa nadom da iznesete svoje stavove i mišljenja, POZDRAVLJAM VAS !!!!
Last Edit: 10 Sep 2014 20:49 by zlatkoposavec.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.102 seconds
Powered by Kunena Forum ::